HP Proliant Server DL580 G9

دسترسی: موجود در انبار

مشاهده سریع محصول

سرور اچ پی پرولیانت DL580 G9 از رده سرورهای ۴ سوکت (۴S) می باشد که به خوبی می تواند کارایی را برای شما فرماندهی کند.  یک سرور قابل اطمینان با امکان دسترسی و بازدهی بالا و همچنین مناسب برای مقاصد مجازی سازی می باشد. این سرور با پشتیبانی از پردازنده های  Intel® Xeon® E7-4800/8800 v3 ، ۶ ترابایت memory، پهنای باند ورودی و خروجی بسیار بالا (۹ اسلات PCIe نسل سوم)  و ۱۲ گیگابیت در ثانیه سرعت برای SAS، قدرت فوق العاده را به نمایش گذاشته است.

نسل نهم سرور DL580 G9 نهایت امنیت و حفاظت از داده ها را برای سیستم ها تجاری فراهم می کند و برای مدیریت بحران، هوش تجاری و برنامه های کاربردی پایگاه داده ایده آل می باشد.

این سرور با پشتیبانی از پردازنده اینتل Xeon® E7-4800 / 8800 V3، می تواند باعث افزایش کارایی و راندمان با پشتیبانی از ۶TB حافظه، پهنای باند بیشتر، IO  اسلات های PCIe Gen3.0، و سرعت SAS تا ۱۲ گیگابایت/ثانیه می شود. امنیت و حفاظت از داده ها ویژگی های سیستم ارتجاعی است که کسب و کار شما می توانید به آن بستگی داشته باشد که تمامی آن برای ماموریت حساس سازمانی، کسب و کار هوشمند، و برنامه های کاربردی پایگاه داده ایده آل است.